Vizyonumuz

Sürdürülebilir bir çevre için biyolojik atıkları yüksek katma değerli ürünlere dönüştürerek hem iş ortaklarımızın hem de dünyamızın yükünü azaltmak.

Misyonumuz

İlhamımızı doğadan, gücümüzü bilimden alarak insanlığa kolay ulaşılabilir, kaliteli, yaşam kalitesini arttıran ürünler sunmak.

Kalite Politikamız

BUGAMED Biyoteknoloji, başta medikal kalite kollajen olmak üzere ilaç ve tıbbi cihaz sektöründeki kritik hammaddeleri üretmektedir. Kuruluşumuz kalite politikası olarak ISO 13485 Kalite Yönetim Sistemi, Ulusal ve Uluslararası Yasal Şartlar, Mevzuatlar ve Tıbbi Cihazlar Yönetmeliğini (MDD 93/42/EEC ve 2017/745 MDR) ve TS EN ISO 22716:2013 Kozmetikler- İyi Üretim Uygulamaları (GMP)- İyi Üretim Uygulamaları Hakkında Kılavuz’u uygulamakta ve geliştirmeye çalışmaktadır.
Ürünlerimizi üretirken “Kalite, Müşteri Memnuniyeti, Ürün Güvenliği” kriterlerini üst düzeyde tutmak ve müşterilerin memnuniyeti için sürekli iyileşme ve gelişme sağlanmaktadır. Kalite sistemleri çerçevesinde tüm çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini sürekli yükseltmek kalite politikası olarak belirlenmiştir.

BUGAMED’den Bahsedelim

BUGAMED Biyoteknoloji 'Doğadan ilham, Bilimden gücümüzü aldık' sloganı ile 2017 yılında kurulmuştur. BUGAMED Biyoteknoloji, doku mühendisliği ve malzeme mühendisliği alanındaki deneyimlerin getirdiği bilgi birikimi ile birlikte atıkları geleceğe dönüştürerek biyoteknoloji/ biyomedikal sektörüne tıbbi cihazları ve bu ürünlerin geliştirilmesinde kullanılan hammaddeleri sunmaktadır. BUGAMED Biyoteknoloji organik atıkların sıfır atık kapsamında değerlendirilmesi ile yüksek teknolojili ürünlere dönüştürerek yerli ürün çeşitliliğini arttırmayı, katma değeri yüksek biyomalzemeleri doku mühendisliği yöntemlerini kullanarak ülkemizde üretmeyi ve yine sektörde önemli bir sorun olan biyoteknolojik hammadde sıkıntısını gidermeyi ve ithal biyoteknolojik ürünlere bağımlılığı ortadan kaldırmayı amaç edinmiştir.

İş Ortaklarımız

Bizleri Tercih Eden Müşterilerimiz

Koç Üniversitesi

Acıbadem Üniversitesi

Arel Üniversitesi

İstanbul Teknik Üniversitesi

İzmir Ekonomi Üniversitesi

Yalova Üniversitesi

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi

© Bugamed Biyoteknoloji Ltd. 2020. Bütün Hakları Saklıdır.